MAKLÉŘSKÁ KANCELÁŘ

FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ

ING. LENKA SULÍROVÁ

Zprostředkování finančních produktů,

klientský servis, finanční poradenství.

Novinky

RePůjčka od Equa bank

RePůjčka je primárně účelová půjčka, která slouží k refinancování stávající půjčky v jiné bankovní či nebankovní instituci. RePůjčkou lze refinancovat pouze jeden závazek, je proto vhodná například ke zlevnění již realizovaných konsolidací půjček či snížení celkových nákladů na větší půjčku. Refinancování více půjček odpovídá počtu RePůjček.

Žadatel

Specifikace Fyzické osoby – občané ČR splňující podmínky sekce Žadatel

Základní parametry

Výše úvěru 30 000 Kč – 600 000 Kč
Splatnost 6 – 84 měsíců, anuitní spláceníV roce splatnosti úvěru dovrší žadatel maximálně 70 let
Účel úvěru
  • refinancování spotřebitelské půjčky s pravidelnou měsíční splátkou v jiné bankovní či nebankovní instituci (Refinancovat lze pouze od institucí reportujících do BRKI, NRKI, nebo Solus)
  • refinancování konsolidace půjček
  • refinancování půjčky neúčelové i účelové (zejména půjčka na auto, vybavení domácnosti, apod.)
  • neúčelová část jako navýšení účelové části zaslaná na běžný účet Klienta – nabídka max. limitu neúčelové části je nabídnuta klientovi v při dokončení žádosti
Úroková sazba Neměnná po dobu splácení úvěru. Výše sazby je stanovena jako rozdíl úrokové sazby refinancované půjčky a poskytnuté slevy v  % p.a.
Mimořádné splátky Kdykoli bezplatně přes internetové bankovnictví. Výše mimořádné splátky musí být větší než výše akruovaného úroku za aktuální úrokové období.
Čerpání Jednorázové na účet klienta ihned po schválení. Odtud je částka pro refinancování přeposlána na účet dané instituce.
Zajištění Není

Zdroj: Bonnet.cz spol. s r.o., Equa Bank a.s.